Jedzenie na wynos w Białymstoku. Propozycje gastronomiczne

Jedzenie na wynos pozwala cieszyć się ulubionym daniem bez wychodzenia z domu. Coraz więcej Polaków przekonuje się do zamawiania posiłków w ten sposób, nie tylko na co dzień, ale również wyprawiając przyjęcia domowe. Obojętnie jaki jest powód zamówienia cateringu, wybór ten niesie za sobą wiele zalet. Sprawdź, w jakiej restauracji i jakie dania zamówisz na wynos w Białymstoku.  

Zalety jedzenia na wynos

Zamawianie jedzenia na wynos to przede wszystkim wygoda. Nie trzeba martwić się zakupami potrzebnych do posiłku produktów, co pozwala też oszczędzić wolny czas. Nie bez powodu zwolennikami zamawiania cateringu są osoby zapracowane. Jest to również świetne rozwiązanie jesienią i zimą, gdy nie mamy ochoty na podróż do restauracji.

Catering to też świetna opcja, gdy urządzamy przyjęcie domowe. Nie musimy spędzać godzin w kuchni, przygotowując obiad i deser dla gości. Ciepłe dania zostaną dostarczone w miejsce imprezy odpowiednio szybko, co pozwala skupić się na innych czynnościach przed przyjęciem. Jedzenie na wynos to także świetny ratunek, gdy goście pojawiają się niespodziewanie. To lepsza opcja także dla portfela. Jest jeszcze jeden plus — nie trzeba potem myć naczyń.

Dla kogo jedzenie na dowóz jest dobrym rozwiązaniem?

Do osób, które są zwolennikami jedzenia na wynos, zaliczają się osoby, które za spędzaniem czasu w kuchni nie przepadają. Taka alternatywa dla własnego posiłku oszczędza im nerwów i sprawia przyjemność. Coraz częściej catering wybierają również osoby, które nie mają czasu lub ochoty udać się na zakupy.

Chociaż niektórzy zamawianie posiłków na wynos kojarzą raczej z niezdrowym jedzeniem, wcale nie musi tak być. Restauracje oferują również zdrowe potrawy, które są zdecydowanie lepszą opcją niż mrożonka kupiona na szybko w supermarkecie.  Bardzo często jedzenie na wynos wybierają osoby zapracowane.

Catering w Białymstoku

Nie tylko tzw. sieciówki zajmują się cateringiem. Lokalne restauracje również coraz częściej proponują dania ze swojej karty na dowóz do domu. Przykładem takiego lokalu jest restauracja „Trzy po trzy”.

Codziennie dostarczamy jedzenie do firm i osób prywatnych. Dowozimy zarówno pojedynce posiłki, jak i zamówienia na imprezy okolicznościowe w domu i w plenerze. – opowiada ekspert z restauracji „Trzy po trzy" z Białegostoku.

Jedzenie na wynos jest dowożone szybko, a  przede wszystkim jest świeże i ciepłe. Dużym plusem lokalu jest to, że catering obejmuje wszystkie dania z karty. Klient ma więc możliwość zjeść dowolny posiłek — śniadanie, obiad lub kolację, takie same jak serwowane są w lokalu. Są to dania kuchni polskiej, więc w menu znajdziemy tradycyjne potrawy np. pierogi albo kotlet schabowy. W karcie dań znajdują się także inne, zróżnicowane posiłki z sezonowych produktów.

2020-10-10 11:49

Inne artykuły