Zalety wieszaków składanych

W każdym domu najlepiej sprawdzają się praktyczne rozwiązania. Jednym z nich są wieszaki składane. Pozwalają maksymalnie wykorzystać każdą, nawet najmniejszą przestrzeń, ułatwiają organizację i przechowywanie. Jeśli poszukujesz wygodnego rozwiązania do twojej garderoby, przedpokoju czy firmy, warto zdecydować się na wieszaki składane. Poznaj wszystkie ich zalety.

Co zrobić, gdy dysponujemy małą przestrzenią, a potrzebujemy pomieścić sporą ilość rzeczy?
Kluczowa będzie dobra organizacja. Na szczęście na rynku dostępne są różne triki i rozwiązania, które pozwalają do maksimum wykorzystać dostępne miejsce. Jednym z nich są wieszaki składane.

Łatwy montaż i wytrzymałość

Urządzenia te wykonuje się najczęściej ze stali nierdzewnej. Są więc stosunkowo lekkie i odporne na uszkodzenia. Za pomocą kołków montażowych składany wieszak przymocujesz w dowolnym miejscu: do ściany, albo ścianki czy drzwi szafy. Możesz powiesić na nim kilka sztuk ubrań bez obaw o to, że nie wytrzyma obciążenia. W razie potrzeby łatwo go także zdemontować i wykorzystać ponownie.

Wygoda i wszechstronność

Największą zaletą wieszaka składanego jest jego kompaktowość.

Gdy akurat nie potrzebujesz z niego korzystać, wystarczy, że podniesiesz drążek. Będzie wówczas przylegał do ściany, nie zajmując cennej przestrzeni – mówi ekspert z firmy Wireli

Urządzenie sprawdzi się zatem w wielu pomieszczeniach. Warto zamontować go w garderobie na wypadek, gdyby przybyło ci ubrań. Przyda się także do odwieszenia na chwilę świeżo uprasowanej odzieży, albo przechowywania torebek. Nie chcesz ograniczać miejsca w przedpokoju wieszakiem-stojakiem? Tam też świetnie sprawdzi się wersja składana. Po rozłożeniu wieszak stanie się mini garderobą na okrycia wierzchnie twoich gości. W podobny sposób można wykorzystać takie produkty w szatniach: firmowych, w przychodniach, teatrach, klubach, przedszkolach itp. Dzięki minimalistycznej stylistyce składany wieszak pasuje niemal do każdego wnętrza.

Jak widać, składane wieszaki to urządzenia, które mogą przydać się każdemu. Bardzo ułatwia zagospodarowanie przestrzeni. Plusem jest także relatywnie niska cena. Jeśli zależy ci na prostym i wygodnym rozwiązaniu, warto w taki wieszak zainwestować.

2019-04-11 13:54

Inne artykuły