Wynajem pojazdu do celów przeprowadzki

W zależności od tego, jak wiele rzeczy mamy do przewiezienia podczas przeprowadzki możemy skorzystać z różnych form transportu. Jeśli jest to niewielka ilość przedmiotów o małych gabarytach, wystarczy poprosić znajomego, aby przewiózł nasze rzeczy autem osobowym. Można także wynająć taksówkę większych rozmiarów, jednak najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem pojazdu do celów przeprowadzki.  

Pudła, kartony, meble, sprzęty domowego użytku, ubrania, pamiątki, drobiazgi, pozostałe części garderoby; rzeczy do przewiezienia podczas przeprowadzki jest naprawdę dużo. Często okazuje się, że aby przewieźć je samochodem osobowym trzeba robić kilka kursów, ponosząc tym samym dodatkowe koszty paliwa. Dlatego najlepszym rozwiązaniem  jest wynajęcie busa lub samochodu dostawczego. Sprawdźmy, co zyskujemy dzięki takiemu rozwiązaniu.

Na czas

Jedną z zalet wynajmu pojazdu do celów przeprowadzki jest możliwość ustalenia dokładnego czasu wynajmu samochodu, dostosowania godzin do naszych potrzeb oraz, w niektórych przypadkach, możliwość dostarczenia go w umówione miejsce. Dzięki przejrzystej umowie najmu, w której zawarte będą powyższe informacje, zaoszczędzimy nasz czas.

Bezpieczeństwo

Samochody osobowe nie są autami, przeznaczonymi do przewozu dużej ilości rzeczy lub przedmiotów o większych gabarytach. Wykorzystując do przeprowadzki zwykły pojazd, narażamy ładunek na uszkodzenia. Tymczasem pojazdy wynajęte do celów przeprowadzki posiadają odpowiednie zabezpieczenia, pozwalające unieruchomić meble lub pakunki, obwiązać je linkami oraz szybko i solidnie zamocować. Ponadto tego typu pojazdu są autami wysokiej klasy, funkcjonalnymi, komfortowymi i co najważniejsze, o dużej mocy silników, co pozwoli przewieźć nawet najcięższe ładunki. Wysokiej klasy samochody, nie tylko do celów przeprowadzki, ma w swojej ofercie wypożyczalnia samochodów ABACUS CARS, proponująca swoim klientom wynajem krótko, średnio i długoterminowy.

Przestrzeń

Decydując się na wynajem pojazdu do celów przeprowadzki nie musisz się również martwić, że twój dobytek nie zmieści się w aucie. Samochody dostawcze lub busy posiadają odpowiednią przestrzeń bagażową, dzięki czemu liczba kursów zostanie ograniczona do minimum. W ten sposób, wybierając najem auta krótkoterminowy, możemy sprawnie gospodarować czasem, przeznaczonym na przeprowadzkę. W wielu wypożyczalniach istnieje także możliwość wynajmu pojazdu z kierowcą, co dodatkowo zaoszczędzi nam czas, który będziemy mogli przeznaczyć na rozpakowywanie już przywiezionych kartonów. 

2018-10-08 13:41

Inne artykuły