Wszystko o nowoczesnym odkurzaczu Rainbow

Wybór odkurzacza do domu tylko pozornie wydaje się mało istotnym problemem. Pamiętajmy jednak, że kupujemy sprzęt, który ma służyć nam przez lata. Jeżeli zależy ci na tym, by twój odkurzacz gwarantował idealną czystość w domu, tworząc w nim atmosferę świeżości, komfortową również dla alergików, weź pod uwagę zakup odkurzacza wodnego Rainbow.

Dlaczego filtr wodny?

Odkurzacze wyposażone w filtry wodne, w przeciwieństwie do standardowych odkurzaczy, nie pozwalają wrócić do pomieszczenia raz zassanemu kurzowi. Powietrze, które przedostaje się przez worek i filtr w zwykłym odkurzaczu, z każdym odkurzaniem jest coraz bardziej brudne. Tymczasem zanieczyszczenia, które dostają się do wody w odkurzaczu Rainbow, nie mają już możliwości, by wydostać się na zewnątrz. Powietrze w domu pozostaje idealnie wolne od kurzu i roztoczy. Dzięki dodaniu do wody odrobiny olejku eterycznego, wprowadzisz do swojego mieszkania zupełnie wyjątkową atmosferę.

Dodatkowe zalety

Filtr wodny wychwytuje tylko 99% domowych zanieczyszczeń, dlatego konstruktorzy odkurzacza nie byli w pełni usatysfakcjonowani. Aby wzmocnić możliwości odkurzacza, wyposażono go w dodatkowy system filtrujący HEPA, który umożliwia oczyszczenie pomieszczeń z najdrobniejszych zanieczyszczeń. Silnik Hurricane o mocy jedynie 875 wat uzyskuje nawet 25 tys. obrotów na minutę, a regulacja siły ssania jest łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd – znajduje się w ergonomicznym uchwycie. Niewątpliwą innowacją jest wyposażenie sprzętu w oświetlenie LED, które nie pozwala przeoczyć żadnego miejsca, dzięki czemu dokładnie wyczyścisz najbardziej niedostępne zakamarki. Zasięg czyszczącej mocy odkurzacza Rainbow wzmacniają obrotowe szczotki Active-Edge.

Wielość zastosowań

Nowoczesny odkurzacz Rainbow posiada bogaty zestaw szczotek i końcówek umożliwiających czyszczenie miejsc, które dotąd wymykały się sprzątaniu. Oprócz standardowej szczotki do podłóg i ścian, odkurzacz posiada antystatyczną szczotkę do kurzu oraz szczotkę do czyszczenia mebli tapicerowanych. Specjalna ssawka szczelinowa pozwala sięgać m.in. między żeberka kaloryfera, zaś jej przedłużona wersja umożliwia bezpieczne i skuteczne czyszczenie np. chłodnicy lodówki. Niezwykle przydatnym dodatkiem jest końcówka pompująca do materaców i zabawek. Najbardziej innowacyjnym urozmaiceniem jest z kolei worek Aerofresh, dzięki któremu możesz oczyścić ze stęchłego powietrza stare poduszki czy od dawna używane pufy i siedziska.

Gwarancja jakości

O wysokiej jakości i niezawodności odkurzacza Rainbow świadczy nie tylko uznanie klientów na całym świecie, którzy już od kilkudziesięciu lat decydują się na jego zakup. Odkurzacz został doceniony przez rozmaite organizacje i wyróżniony licznymi certyfikatami. Posiada m.in. Certyfikat Amerykańskiej Fundacji Astmy i Alergii, Certyfikat Stowarzyszenia Producentów Urządzeń Domowych oraz atest The Carpet and Rug Institiute.

2015-12-28 17:45

Inne artykuły