Sylwester w górach. Zacznij nowy rok z przytupem

Góry pozostają jednym z najpopularniejszych kierunków sylwestrowych wyjazdów. Przepiękne widoki oraz moc lokalnych atrakcji sprawiają, że w Tatry co roku w okresie świąteczno-sylwestrowym ciągną rzesze turystów. Decydując się na spędzenie sylwestrowej nocy w tym rejonie zyskujemy możliwość zabawy, połączonej z pełnym relaksem i odpoczynkiem. Dlaczego warto zacząć nowy rok z przytupem?

Zwolennicy spędzania Sylwestra w górach zawracają przede wszystkim uwagę na moc oferowanych atrakcji. Dlaczego jeszcze warto wybrać Tatry na powitanie nowego roku?

Zabawa

Sylwester w górach to gwarancja dobrej zabawy przy góralskiej muzyce i spróbowania pysznych, regionalnych dań oraz potraw. Niezależnie, czy wybierzemy zabawę w hotelu, takim jak na przykład Hotel Borowy Dwór, czy w góralskiej karczmie, będziemy mieli okazję posłuchać dźwięków góralskiej, ludowej muzyki oraz spróbowania potraw typowych dla regionu.

Sylwestrowa zabawa w hotelu ma dużo zalet. Przede wszystkim nie musimy martwić się o nocleg; do dyspozycji będziemy mieli eleganckie, hotelowe pokoje. Komfort powrotu do swojego pokoju po hucznej, całonocnej zabawie jest tak samo ważny, jak gwarancja dobrej rozrywki. Ponadto większość hoteli przygotowała na tę wyjątkową noc dla swoich gość dużo zabaw i niespodzianek, które umilą sylwestrowy wieczór.

Relaks

Sylwester w górskim hotelu stwarza także możliwość odpoczynku po hucznej, sylwestrowej zabawie. Możemy skorzystać z bliskości term, hotelowego basenu, jacuzzi, sauny czy strefy SPA. Komfortowe, bogato wyposażone pokoje sprzyjają relaksowi i odpoczynkowi.

Rezerwując Sylwester w górskim hotelu, warto wykupić pakiet, obejmujący pobyt w hotelu na kilka dni przed magiczną nocą. Dzięki temu, będziemy mieli okazję przygotować się do sylwestrowego przyjęcia, poprzez skorzystanie z term. Woda w basenach termalnych posiada bowiem siarczki, siarczany, krzemionkę oraz potas. Wywierają one pozytywny wpływ na układ krążenia, usprawniają przemianę materii, gospodarkę hormonalną, a także poprawiają stan psychofizyczny.

Widoki

Wielu wybiera Sylwester w górach także ze względu na piękne widoki. Widoki ośnieżonych, górskich szczytów zapierają dech w piersiach, a wiele łagodnych tras spacerowych oferuje możliwość zachwycenia się otaczającym krajobrazem nawet w zimie.

Na Sylwestrowy pobyt warto wybrać pokój z widokiem na góry. Warto także wspomnieć, że wiele hoteli przygotowało na Sylwestra specjalne pakiety, nie tylko atrakcyjne cenowo, lecz także urozmaicone o dodatkowe oferty.

2019-04-26 07:54

Inne artykuły