Sposoby na organizacje wymarzonych urodzin dziecka

Chcesz, aby tegoroczne urodziny Twojego dziecka były szczególne? Planujesz z tej okazji imprezę? Wahasz się czy zorganizować ją w domu, czy może jednak lepiej będzie wynająć salę zabaw? Pytań jest wiele, ale na pewno zależy Ci na tym, aby osiągnąć jeden efekt: spełnić marzenia dziecka. Aby tak się stało, poznaj kilka najważniejszych wskazówek i porad, którymi warto kierować się w organizacji takiego wydarzenia.

Dlaczego warto zorganizować urodziny w lokalu?

Specjalista z firmy Zuzola Event przekonuje: zdecydowanie się na zorganizowanie urodzin w sali zabaw pod opieką animatora będzie wydarzeniem niezapomnianym i sprawi, że każde dziecko poczuje się wyjątkowo. Doskonałą zabawę zapewniają animatorzy w przebraniach, którzy na każdą imprezę okolicznościową przygotowują specjalny, urozmaicony zestaw gier i zajęć, również edukacyjnych. W naszym działaniu kierujemy się kreatywnością, profesjonalizmem i bezpieczeństwem. Przygotowany przez nas scenariusz zabaw jest każdorazowo dopasowany do wieku dzieci.

6 kroków do doskonałej organizacji

Jest wiele sposobów na zorganizowanie wymarzonych urodzin dziecka. Warto wziąć pod uwagę takie kwestie, jak:

  1. rozmowa z dzieckiem na temat jego wymarzonych urodzin – z pewnością ma ono mnóstwo pomysłów, ale wśród nich na pewno znajdziesz ten, który uda się zrealizować. Wspólnie ustalicie czas i miejsce (w domu, czy wynajętym na tę okazję lokalu) organizacji urodzinowej imprezy – to pierwszy krok do sukcesu!
  2. Określenie liczby gości – warto ustalić z dzieckiem listę gości, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku! Nie chodzi przecież o zaproszenie wszystkich dzieci z grupy przedszkolnej, klasy, czy sąsiadów – ale o tych, z którymi dziecko spędza najwięcej czasu i lubi się z nimi bawić.
  3. Wybór motywu przewodniego urodzinowej zabawy – najczęściej jest to ulubiony bohater (filmowy, bajkowy lub książkowy) dziecka. W ramach zorganizowania jednego motywu można zadbać o spersonalizowanie ciast, dekoracji, a nawet przygotowanych na tę okazję zabaw czy strojów. Motyw przewodni powinien również zostać umieszczony na zaproszeniach – nadal największą popularnością cieszą się zaproszenia tradycyjne, czyli kupione lub przygotowane własnoręcznie karty.
  4. Przygotowanie zabaw – tutaj warto uwzględnić przede wszystkim wiek dziecka i dostosować do niego ilość oraz rodzaj zabaw. Największą popularnością od lat cieszą się konkursy z nagrodami.
  5. Ustalenie poczęstunku – przekąski, napoje oraz najważniejszy – tort!
  6. Przygotowanie prezentu na pożegnanie gości – może to być drobny upominek, który z pewnością ucieszy każdego gościa.

Dzięki tym wskazówkom, na pewno uda Ci się zorganizować wymarzone urodziny dziecka.

2017-09-12 15:46

Inne artykuły