Litry przestrzenne 3D jako sposób na promocję marki

Budowanie silnej, stabilnej marki jest bardzo ważne dla odniesienia sukcesu prowadzonego przez nas biznesu. W jaki sposób reklamować swoją działalność? Jak umocnić pozycję swojej firmy, rozszerzać grupę klientów i budować pozytywny wizerunek swojej firmy? Do efektywnej promocji marki można wykorzystać litery przestrzenne 3D. Czym charakteryzuje się ta oryginalna forma reklamy?

Litery przestrzenne 3D – sposób na reklamę zewnętrzną

Litery przestrzenne 3D są sposobem na reklamę zewnętrzną z którego warto skorzystać, jeżeli chcemy skutecznie wypromować swoją firmę, produkty bądź usługi. Są bardzo szykowne, eleganckie i mogą być eksponowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, także na stoiskach targowych. Tam będą stanowić ciekawą, przykuwającą uwagę ozdobę, która zapewni nam grono zainteresowanych naszymi usługami klientów.

Litery przestrzenne 3D mogą być wykorzystywane m.in. w lokalach usługowych, punktach handlowych, holach budynków, centrach handlowych czy w recepcjach. Są widoczne, pozwalają wyróżnić nazwę firmy, zapadają w pamięć i budują wizerunek marki.

Z jakich materiałów mogą być wykonane litery 3D?

Litery 3D mogą być wykonane z następujących materiałów:

  • pleksi kolorowego lub bezbarwnego,
  • styroduru (możliwość pomalowania w zależności od potrzeb),
  • dibondu (litery oklejane foliami samoprzylepnymi),
  • PVC.

Poza wykorzystaniem wysokiej jakości materiału, efekt wizualny można podkreślić przez wykonanie liter blokowych podświetlanych światłem LED. Takie litery dostaniemy w sprawdzonej firmie AA STUDIO KOMBIKO, korzystającej z innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Co ważne, litery przestrzenne są produkowane w dowolnych rozmiarach, zależnie od potrzeb indywidualnego klienta.

Jak dobrać odpowiednie litery przestrzenne 3D?

Jeżeli zdecydowaliśmy się na wykorzystanie liter przestrzennych 3D do promocji swojej działalności, powinniśmy wybrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Znaczenie ma nie tylko materiał, z którego zostaną wykonane, ale również odpowiedni krój czcionki i wielkość liter. Aby reklama była czytelna, musi być widoczna z większej odległości. Decydując się na dodatkowe podświetlenie będziemy mieć pewność, że zostanie zauważona nie tylko w świetle dziennym, ale również w nocy. Zwłaszcza, gdy litery umieścimy na zewnątrz, z zamiarem przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów.

Decydując się na wykonawcę liter przestrzennych 3D, wybierajmy profesjonalne firmy, które dostosowują się do potrzeb klienta. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że zlecenie zostanie przygotowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

2018-10-09 09:26

Inne artykuły