Jak uczcić urodziny malucha? Najlepsze miejsca na urodzinową imprezę

Dla każdego malucha urodziny to najbardziej wyczekiwany moment w roku, a dla rodzica często nie lada wyzwanie. W jaki sposób zapewnić dziecku rozrywkę, która sprosta oczekiwaniom narastającym przez cały rok? Jak uczcić urodziny, aby były niezapomnianym wydarzeniem dla naszej pociechy?

Organizacja przyjęcia urodzinowego, które dostarczy radość dziecku, a przy okazji da nam poczucie dobrze wykorzystanego czasu, wymaga przede wszystkim znajomości upodobań małego jubilata – przekonuje nasza rozmówczyni z Parku Rozrywki Rodzinka. Ile dzieci, tyle różnych charakterów i pasji. W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi poświęca się emocjom i rozwojowi intelektualnemu dzieci, dlatego też coraz łatwiej o imprezy odpowiadające ich rozmaitym zainteresowaniom.

Urodziny dla aktywnego dziecka

Najmłodsze dzieci to zwykle energetyczne wulkany. Cenią sobie możliwość dynamicznego ruchu i różnorodność bodźców. Dobrym pomysłem na atrakcyjne spędzenie urodzin jest zaangażowanie w przyjęcie animatora, który w profesjonalny sposób poprowadzi grupowe gry i zabawy. Animator to osoba, która z powodzeniem angażuje maluchy we wspólne aktywności oparte zarówno na współpracy, jak i współzawodnictwie.

Niezastąpioną przestrzenią dla takich aktywności są oczywiście place zabaw przystosowane do potrzeb dzieci, które zapewniają najmłodszym zdrową dawkę ruchu na świeżym powietrzu. W razie niekorzystnej pogody warto jednak skorzystać z specjalnych sal urodzinowych, w których organizatorzy wyczarowują rozmaite aranżacje, przenoszące dzieci do magicznej krainy wyobraźni.

Salki urodzinowe dla dzieci

Wystrój profesjonalnych sal urodzinowych dla dzieci można dostosować indywidualnie do pomysłów jubilata. Bez względu na motyw przewodni, maluchom dobrze jest zapewnić dostęp do różnorodnych rozrywek. Mini-boiska, małpi gaj, ścianki wspinaczkowe – to klasyczne propozycje, które zadowolą większość dzieci. Te bardziej nowoczesne z pewnością zafascynują interaktywne podłogi z dziesiątkami gier, rozmaite automaty, czy możliwość zabawy w karaoke.

Urodziny małego naukowca

Dla tych dzieci, które już od najmłodszych lat fascynuje złożoność tego świata, kolorowe zabawy i muzyka nie muszą być największą atrakcją. Za to z pewnością mali naukowcy dadzą się wciągnąć w przygodę na warsztacie chemicznym. Inną ciekawą możliwością są coraz popularniejsze zajęcia z robotyki, podczas których nawet kilkulatkowie budują i programują własne roboty. Takie zajęcia nie tylko rozwijają techniczne umiejętności dziecka, ale też budują w nich przekonanie, że praca z nowoczesnymi technologiami jest czymś dostępnym i leży w zasięgu ich możliwości.

W poznańskim Parku Rozrywki Rodzinka dbamy nie tylko o różnorodność zajęć, ale też bezpieczeństwo i komfort. Oferta zabaw i imprez jest bezustannie poszerzana dzięki nieprzerwanemu dialogowi z klientami. Równie ważne jak radość dzieci, jest zadowolenie rodziców, dlatego podczas gdy maluchy oddają się beztroskiej zabawie, mama i tata mogą oddawać się równie beztroskiemu wypoczynkowi w przytulnej restauracji.

2016-06-09 15:34

Inne artykuły